AQUAGOLD fine touch

NOWA metoda mezoterapii

Do oferty salonu Cashmire dołączyliśmy zabieg nieinwazyjnej mezoterapii, który w rewolucyjny sposób wykorzystuje toksynę botulinową. Innowacyjny sposób jej podania i niewielka ilość powoduje zrelaksowanie skóry oraz zmniejszenie widoczności porów.

AQUAGOLD fine touch to pierwszy w swoim rodzaju, opatentowany mikrokanałowy aplikator.
Pozwala on na bezpośrednie podanie spersonalizowanego koktajlu do wszystkich warstw naskórka i skóry właściwej, co powoduje jej wyraźne nawilżenie i rozświetlenie, nie powoduje jednak skutków ubocznych w postaci zasinień i krwiaków. Jednorazowy kartridż wyposażony jest w igły z 24 karatowego złota, które są cieńsze od ludzkiego włosa. Dodatkowo samo złoto ma właściwości przeciwzapalne i przyspieszające gojenie.

Jest to zabieg przeznaczony dla każdego, kto chce zadbać o dobrą kondycję i piękny wygląd swojej skóry. Doskonale sprawdzi się u osób, które nie mają czasu na rekonwalescencję pozabiegową. Warto wykonać zabieg w momencie, gdy dostrzegasz u siebie: przesuszenie skóry,  zmarszczki, ogólne zmęczenie, wiotkość i poszarzenie skóry, a także drobne blizny, czy nierówną strukturę.

AQUAGOLD fine touch możemy wykonać jako zabieg bankietowy, aby nadać skórze blasku przed ważnym wydarzeniem. Możemy także wykonać go w serii 3-4 zabiegów w odstępach 8-12 tygodniowych dla długotrwałych efektów.

 

EFEKT PRZED I PO: