Strefa męska

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn cieszą się coraz większą popularnościąWychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy kilka propozycji zabiegów pielęgnacyjnych dla mężczyzn!

Zabieg na twarz z linii DERMAQUEST

MangoLift Collagen Thrapy to egzotyczna kompozycja witamin, kwasów oraz zaawansowanych peptydów podana w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego. Terapia dedykowana jest skórze wrażliwej ze znaczącym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek. Zabieg silnie nawilża skórę, wzmacnia jej system antyoksydacyjny, przy jednoczesnym działaniu liftingującym. 
MangoLift Collagen Therapy to całoroczny program terapeutyczny, wzmacniający skórę przed silnym stresem oksydacyjnym oraz promieniowaniem UV, wspomagający aparaturowe kuracje pojędrniające i depigmentacyjne.

Mangolift Collagen Therapy

Zabieg na twarz: Fale radiowe

Pozwalają na wykonanie liftingu i zagęszczenie skóry, twarzy, szyi, dekoltu i ciała . Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry. Działanie fal radiowych polega na wprowadzeniu ciepła w skórę. Pod wpływem temperatury, która dociera do 0,5 cm w głąb skóry, poprawia się ukrwienie ,dotlenienie i odżywienie komórek (fibroblastów). Dzięki temu komórki w sposób naturalny pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry.

https://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/fale-radiowe/

Zabieg na twarz: Endermolift

Endermolift to 100 % naturalna metoda liftingu twarzy, szyi i dekoltu. To nieinwazyjna technika liftingu twarzy likwidująca główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości. Dzięki zabiegowi zmarszczki są zredukowane, kontury twarzy podkreślone, a cera rozjaśniona. Doskonale uzupełnia procedury medycyny estetycznej, jest także świetnym przygotowaniem skóry do zabiegów pielęgnacyjnych. Głęboka warstwa skóry odzyskuje swoją gęstość i elastyczność, dzięki odnowieniu włókien kolagenu i elastyny. Zmniejszeniu ulegają obrzęki i siniaki. Zmarszczki spłycają się. Zredukowany zostaje nadmiar tkanki tłuszczowej.

https://cashmire.pl/oferta/masaze/endermologia/

Zabieg na twarz z linii DERMAQUEST: Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D  

Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D DermaQuest to wysublimowany, sensoryczny program terapeutyczny oparty na zaawansowanych składnikach roślinnych, olejach organicznych i Neodermylu. Kuracja dzięki zastosowaniu ekstraktu Acmella Oleracea, działa miorelaksacyjnie, spłyca zmarszczki i energetyzuje skórę. Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D to niezwykle sensualny zabieg o naturalnych aromatach, które wraz z masażem pozwalają na głęboki relaks i odprężenie. Dodatkowe zastosowanie enzymów z dyni i papai, wpływa na wygładzenie naskórka i poprawę kolorytu.

https://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/peelingi-chemiczne-dermaquest/odzywczy-rytual-stem-cell-3d/

Trwała depilacja laserowa


Laser  VECTUS™ jest laserem diodowym, wykorzystywanym do trwałego usuwania owłosienia. To system medyczny stworzony przez amerykańską firmę PALOMAR™ o długości fali 810 nm. Posiada duże powinowactwo do melaniny – barwnika włosa. Światło zostaje zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do fototermolizy (termicznej destrukcji) mieszka włosowego. Laser Vectus to najnowocześniejsza technologia, w której wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań, decydujących o wyjątkowej skuteczności, bezpieczeństwie i komforcie dla pacjenta.

Epilacja laserowa - laser Palomar Vectus