Dermatolog

Działania podejmowane przez lekarza specjalizującego się w dermatologii jest trwałym usuwaniem problemów skórnych, które stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentów lub powodują u nich negatywne odczucia w tym obniżenie samooceny.

Diagnostyka i leczenie chorób skóry:

  • trądzik młodzieńczy i różowaty

  • atopowe zapalenie skóry i inne choroby alergiczne

  • łuszczyca

  • bielactwo

  • choroby bakteryjne, wirusowe, grzybice i inne

dr n. med. Izabela Kornacka

(specjalista dermatolog)

Dr n. med. Izabela Kornacka-Jest lekarzem medycyny od 21 lat. Łódź jest jej rodzinnym miastem. Tutaj też pracuje i mieszka. Jako dermatolog pracuje już od 20 lat. Dermatologia jest jej pasją. Studia na Akademii Medycznej w Łodzi (wydział lekarski) ukończyła w 1992 roku. Pierwszy stopień specjalizacji uzyskała w 1996r. a drugi stopień w 2002r. Przez 11 lat pracowała w szpitalu dermatologicznym w Pabianicach a obecnie, od 7 lat w Poliklinice MSWiA w Łodzi.

Oferuję fachową diagnostykę oraz skuteczne i nowoczesne leczenie chorób dermatologicznych (takich jak: trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, choroby alergiczne, bakteryjne, wirusowe, grzybice itd.). Wykonuje również zabiegi laserowe, elektrokoagulację (wypalanie) i krioterapię (wymrażanie). Przez wszystkie lata pracy podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach krajowych a także zagranicznych. Śledzi na bieżąco wszystkie doniesienia o nowościach w dziedzinie diagnostyki i metodach leczenia ale również podnosi swoje kwalifikacje w zakresie nowych metod laseroterapii. Jest to dziedzina w której dokonuje się dynamiczny rozwój.