Masaż autorski

 

Nad moim autorskim masażem pracuję, odkąd tylko poczułam, że ta dziedzina to moja pasja.

Obserwuję wnikliwie efekty każdej poszczególnej sesji, dostrzega zadowolenie moich Pacjentów i dlatego opracowałam masaż, który jest połączeniem idealnym.

Połączenie technik masażu tajskiego, terapii punktów spustowych oraz leczniczej pracy na mięśniach i powięziach przynosi bardzo szybkie efekty.

 

Pracuję z warstwami tkanek, aby je rozluźnić, wydłużyć lub uwolnić od zbędnych napięć. Co ważne masaż taki daje szerokie możliwości zastosowania i efekt już po pierwszym zabiegu. Struktura tkanek ulega zmianie, zmiany dokonują się również w kwestii ruchomości mięśni. Zwiększa się efekt rozluźnienia, zmniejsza długotrwały ból, a każdorazowe efekty masażu ulegają wydłużeniu. Stosowane techniki dobierane są indywidualnie do każdej osoby. Każdy z nas jest inny i potrzebuje różnych bodźców, wyczucie masażu autorskiego pozwala ba przeżycie niezapomnianych chwil w atmosferze pełnej spokoju i ciepła.

Jeżeli chcesz się poczuć wyjątkowo dobrze, nabrać nowych sił witalnych i wyciszyć umysł, to masaż autorski jest dla Ciebie.

-Teresa Sira

 

Czas trwania: 60 minut

Cena: 240 zł