Mediraty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce. Co wyróżnia MediRaty Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny. 1. Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia. 2. Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie. 3. Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

1. Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire ustala koszt leczenia bezpośrednio z Pacjentem. 2. Konsultant MediRaty kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną. 3. Pacjent, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania. 4. Po podpisaniu umowy na konto Cashmire przekazywane są środki finansowe a Pacjent może rozpocząć leczenie. 5. Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Pacjentem.

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.